(0322) 226 49 47 - (0532) 677 41 84 - (0532) 113 66 61

Sosyal Medyada Biz}

Adana Taşımacılık

Adana Taşımacılık

%100 müşteri memnuniyeti hedefi çerçevesinde kaliteli hizmet vermenin bilincinde olan Adana Taşımacılık kendini sürekli yenilemektedir. Verdiğimiz hizmetlere ait görsellere Güneş Nakliyat sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Kaliteli hizmetin deneyimli ve uzman bir kadro ile sağlanabileceğinin bilincinde olan firmamız kuruluşundan bu yana kendi bünyesinde yetiştirdiği personeli ile Sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Adana taşımacılık kaliteli hizmet için ne gerekli ise onu yerine getirir. Taşıma amacıyla emanet olarak aldığımız eşyalarınızı yeni adresinize teslim edene kadar kendi malımız gibi korur, kollarız. İşin ciddiyetini bilir, sorumluluklarımızı tam anlamıyla yerine getiririz. Sorunsuz bir taşıma için gerekli gördüğümüz yerlerde 17 katlı asansörlü taşıma sistemi de kurabiliriz. Evden eve nakliyat dışarıdan görüldüğü gibi sadece eşyaları indirme ve sonra da taşıma işi değildir. Profesyonel iş gücü, yeterli alt yapı ve ciddi bir planlama gerektiren sektör oldukça da yorucu bir insan gücüne dayalıdır.

Randevu saatimize uyar ve zaman kaybetmeden işe başlarız. Taşınma işlemi sırasında eşyalarınız araç üzerinde tarafımızdan sigortalanır. Her eşya için uygun ambalaj seçer, doğru araç belirler, taşıma kamyonlarımızı temiz tutar, araç içi yerleşimi doğru yapar, güvenle taşır ve aynı düzen içerisinde yeni evi yerleştiririz. Adana taşımacılık sektörün lider kuruluşları arasında aldığı yeri daima hak edebilmek için kendine yenileyerek, geliştirmektedir. Şehir içi veya şehir dışı ihtiyaç duyulan her yere taşımacılık hizmeti veririz. Kurumsal bir firma olarak iş ve işçi güvenliği adına gereken bütün önlemleri alırız.

30 Haziran 2016
2.869 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

rgb led panel eczanetabela.com.tr adana tabela adana tabela