(0322) 226 49 47 - (0532) 677 41 84 - (0532) 113 66 61

Sosyal Medyada Biz}

Adana Evden Eve Taşımacılık

Adana Evden Eve Taşımacılık

Şehir içi veya şehirler arası taşınma gerekliliği olduğunda eve nakliye firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Adana evden eve taşımacılık olarak müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde yerine getirmek birinci önceliğimizdir. Güneş Nakliyat sitesini detaylı olarak inceleyerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kolay, dikkatli ve rahat bir çalışma için öncesinde evinizdeki eşyaları görür ve planımızı yaparız. Müşterimizle kararlaştırılan taşınma günü adreste hazır bir şekilde bulunuruz. Adana evden eve taşımacılık olarak büyük bir özenle çalışmalarımıza başlar ve zaman kaybetmeden hazır paketleri aracımıza taşırız. Yük asansörünün olmadığı ve ihtiyaç duyulan alanlar için asansörlü taşıma hizmeti de verebiliriz. Sökülen mobilyalarınız araçtan indirme sırasına göre eşyalarınız için uygun büyüklükteki taşıma kamyonuna indirilir. Eşyalarınız sokak ortasında hiçbir şekilde bekletilmez. Kış mevsiminde yapılacak taşınmalara özel olarak paketlenen malzemeler vakit kaybedilmeden araç içerisine alınır. Eski adreste iş bittiğinde ve temiz bir şekilde bırakılır, tüm çöpler atılır.

Yeni adrese vakit kaybetmeden gelen aracımızın içindeki eşyalar eve taşınır. Paketleri sökülür ve atılır. Sökülen mobilya malzemeleri ilgili odaya alınır ve yerinde monte edilir. Adana evden eve taşımacılık işimize gösterdiğimiz özeni çalışma esnasında her detayda fark edersiniz. Ofis, iş yeri gibi alanlarda günlük iş rutinlerini bozmayacak bir düzenle taşınır. Sadece taşınma alanında değil ihtiyaç halinde depolama alanında da hizmet veririz. Sigortalı ve güvenli taşımacılık dendiğinde ilk akla gelen firma olmanın verdiği sorumluluk duygusu ile kalitemizi işimize yansıtırız.

30 Haziran 2016
2.906 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

rgb led panel eczanetabela.com.tr adana tabela adana tabela